Uspjeh atletičara Novog Pazara u Raški

Amela Terzić i Jasmin Ljajić, atletičari Novog Pazara trijumfovali su na uličnoj trci u Raškoj.

U trci na 2 400 metara, u konkurenciji seniorki pobijedila je Amela Terzić, njena klubska drugarica Teodora Simović trku je završila kao treća a između njih našla se Sonja Stolić iz Leposavića.

“Uvek rado dolazim u Rašku. Potrudiću se da šampionski pehar ovdje osvojim i sledeće godine”, rekla je Terzić posle trke.

U trci na 3 200 metara kod muškaraca trijumfovao je atletičar Novog Pazara Jasmin Ljajić.

Kod juniora u trci na 800 metara prvi je kroz cilj prošao Novopazarac Adem Ziljkić.

Amelina sestra, Amra Terzić pobjednica je u trci starijih pionirki.

Lidija Petrović je bila najbolja mlađa pionirka.

Amel Đakovac je bio bez premca u uzrastu mlađih pionira, gde je treće mesto pripalo Harisu Ajdareviću, dok su Lidija Petrović i Saima Murić pobedile u trkama učenica trećih i četvrtih, odnosno prvih i drugih razreda.